Informacje

 • Dofinansowanie i nowości w ofercie

  STOLMARK MAREK KĘSY, ul. Szmaragdowa 10, 83-034 Trąbki Małe

  Informujemy, iż w wyniku realizacji projektu pt. „Rozwój działalności i wzrost konkurencyjności PHU STOLMARK Marek Kęsy dzięki inwestycjom”, umowa o dofinansowanie nr UDA-RPPM.01.01.01-00-696/09-00 wprowadziliśmy do swojej oferty 3 nowe produkty: Schody Omega-stal, Schody dywanowe, balustrada Omega i 1 nową usługę: usługa toczenia i frezowania.

 • Zmiana adresu siedziby

  Pragniemy Państwa poinformować o zmianie adresu siedziby firmy Stolmark.
  Aktualne dane teleadresowe do wystawiania faktur:

  STOLMARK Marek Kęsy
  ul. Szmaragdowa 10, Trąbki Małe
  83-034 Trąbki Wielkie


  NIP: 592-152-04-29

 • Start nowej strony internetowej!

  Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą nową stronę internetową, na której z dumą przedstawimy Państwu nasze najnowsze projekty. Warto zwrócić uwagę na to, że strona wzbogacona będzie o najnowsze informacje dotyczące naszej oferty oraz obsługi którą chcemy zwrócić Państwa uwagę na naszą markę, a także będziemy mogli zaprezentować galerię naszych projektów, dzięki którym łatwiej będzie nam przekazać Państwu jakość którą prezentujemy, jakość która poparta jest mocnymi dowodami w postaci zadowolenia naszych stałych klientów.

  Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej na której bez problemu sprawdzicie Państwo jak wyglądają nasze gotowe projekty, do których zawsze przywiązujemy największą wagę. Pokażemy Państwu: jak utrzymujemy z sezonu na sezon najwyższy poziom jakości w kwestii dokładności oraz solidności; wyjaśnimy co oferujemy naszym klientom i jak bardzo liczy się dla nas kreatywna współpraca, zazwyczaj połączona z zadowoleniem użytkowników.

  Zapraszamy!

 • Nowe projekty schodów

  W naszej galerii mogą Państwo zobaczyć najnowsze projekty schodów.

  Schody gięte z drewna egzotycznego jatoba, balustrady z dodatkiem metaloplastyki. Schody jesion naturalny na konstrukcji samonośnej dywanowe, balustrady z dodatkiem stali szlachetnej. Schody z drewna egzotycznego sapele na konstrukcji betonowej, balustrady metaloplastyka z dodatkiem kamienia. Schody z jesionu barwionego na konstrukcji w łasnej dywanowej, balustrady z dodatkiem stali szlachetnej. Schody z drewna egzotycznego merbau na konstrukcji betonowej, balustrada z dodatkiem stali nierdzewnej i szkła.

 • Projektowanie schodów

  W oparciu o najnowsze technologie oferujemy państwu kompleksową obsługę w zakresie projektowania schodów. Projekt schodów który wykonają Państwo przy naszej pomocy, sprawi, że z dużym entuzjazmem zdecydujecie się na skorzystanie z naszych usług.

  Specjalistyczne oprogramowanie typu Stair Con, daje możliwości opiewające na dużej precyzji podczas wykonywania projektu, co maksymalnie usprawnia pracę. Przede wszystkim projektowanie za pomocą technologii komputerowej znacznie skraca czas produkcji. Każdy element jest dokładnie rozplanowany oraz zwymiarowany. Podczas procesu tworzenia projektu nieustannie można podglądać fazy planowania, co ułatwia ewentualne korygowanie wprowadzanych wartości. Nie ma mowy o niedociągnięciach, bądź niedokładnościach w przypadku pracy z programem Stair Con. Sam program jest doskonałym narzędziem marketingowym. Projekt, który wykonujemy w owym programie tworzy nam równolegle trójwymiarową, fotorealistyczną wizualizację planowanych schodów, którą pokazujemy Państwu w początkowej fazie planowania, celem weryfikacji poprawności pod względem wymiarów i aspektów wizualnych, tudzież ewentualnych poprawek.

  Projekt w specjalnym formacie zostaje zapisany i jest Państwu udostępniony. Niezbędnymi do utworzenia projektu, wizualizacji jest: rzut z góry opisujący dokładne wymiary otworu w stropie; wysokość kondygnacji – czyli dokładniej mówiąc – wymiar liczony od podłogi położonej niżej do podłogi na wyższej kondygnacji; informacje na temat jaki kształt schodów Państwo wybrali; grubość stropu. Konieczne przy projektowaniu będzie również zawarcie informacji na temat sposobu późniejszej produkcji schodów, innymi słowy jakim sposobem mają być łączone stopnie w policzkach, sposób mocowania policzków i poręczy. Tym łatwiejszy i szybszy będzie proces produkcji im więcej informacji zostanie zgromadzone przed komputerową symulacją.

  Po wykonaniu wstępnego projektu, poddamy go Państwa analizie, i czekamy na akceptację, bądź ewentualne wprowadzenie poprawek. Po uzgodnieniu detali można już przystąpić do stworzenia rysunków warsztatowych (szablonów najważniejszych elementów w skali 1:1).