O nas

Gwarantem najwyższej jakości oferowanych przez nas wyrobów jest specjalistyczny sprzęt, tworzący park maszynowy oraz doświadczona i kompetentna kadra pracowników.
Projekty, które wstępnie dla Państwa tworzymy oparte są o komputerową symulację, dzięki której otrzymujemy gotowy, niezwykle precyzyjny trójwymiarowy schemat schodów z możliwością naniesienia poprawek aż do momentu Państwa akceptacji.
Po tym etapie następuje faza produkcji i montaż w miejscu docelowym. Wszelkie uwagi, sugestie i modyfikacje na etapie projektowania są analizowane i pozwalają na dopasowanie finalnego efektu w 100% do Państwa oczekiwań.

Chętnie współpracujemy z architektami, dekoratorami wnętrz, a także firmami budowlanymi i prywatnymi inwestorami.
Nie zapominamy o tym, że nasze schody drewniane tworzą kompletną całość tylko wtedy, kiedy poza spełnianiem swojej funkcji są również atrakcyjnym, wypełniającym wnętrze, dobrze dopasowanym meblem.

Zapewniamy zgodność naszych materiałów ze wszystkimi unijnymi standardami, odpowiadamy również za właściwą kontrolę jakości i bezpieczeństwa oferowanych przez nas produktów na każdym etapie produkcji.
Idea jaka przyświeca naszej firmie od samego początku istnienia to spełnienie oczekiwań i zadowolenie naszych Klientów.

Projekty realizujemy na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Od kilku lat nasze schody montujemy na rynku skandynawskim, skutecznie spełniając oczekiwania bardzo wymagającego klienta.

W imieniu całej firmy serdecznie zapraszam do współpracy.