O nas

Stolmark

Firma Stolmark od 1989 roku jest przodującym producentem schodów betonowych i drewnianych na wymiar. Gwarantem najwyższej jakości oferowanych przez nas wyrobów jest specjalistyczny sprzęt, tworzący park maszynowy oraz doświadczona i kompetentna kadra pracowników.

Schody

nowoczesna technologia

Projekty, które wstępnie dla Państwa tworzymy oparte są o komputerową symulację, dzięki której otrzymujemy gotowy, niezwykle precyzyjny trójwymiarowy schemat schodów z możliwością naniesienia poprawek aż do momentu Państwa akceptacji. Po tym etapie następuje faza produkcji i montaż w miejscu docelowym. Wszelkie uwagi, sugestie i modyfikacje na etapie projektowania są analizowane i pozwalają na dopasowanie finalnego efektu w 100% do Państwa oczekiwań.

Schody

Chętnie współpracujemy z architektami, dekoratorami wnętrz, a także firmami budowlanymi i prywatnymi inwestorami. Nie zapominamy o tym, że nasze schody drewniane tworzą kompletną całość tylko wtedy, kiedy poza spełnianiem swojej funkcji są również atrakcyjnym, wypełniającym wnętrze, dobrze dopasowanym meblem. Zapewniamy zgodność naszych materiałów ze wszystkimi unijnymi standardami, odpowiadamy również za właściwą kontrolę jakości i bezpieczeństwa oferowanych przez nas produktów na każdym etapie produkcji. Idea, jaka przyświeca naszej firmie od samego początku istnienia to spełnienie oczekiwań i zadowolenie naszych Klientów.

Schody

Projekty realizujemy na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Od kilku lat nasze schody montujemy na rynku skandynawskim, skutecznie spełniając oczekiwania bardzo wymagającego klienta. Na Państwa zamówienie stworzymy również stabilne i trwałe schody betonowe, wpasowane schody na konstrukcji, praktyczne i stylowe schody dywanowe, czy dowolnie fantazyjne schody gięte. Konstruujemy ponadto popularne w domach, mieszkaniach i loftach-antresole otoczone przez szklane balustrady i prowadzące do nich schody dywanowe lub gięte. Realizacje projektów dla licznego i zróżnicowanego grona klientów obejmują: schody zabiegowe, stylowo wykończone schody drewniane-proste i gięte z indywidualnie tworzonymi drewnianymi poręczami, nowoczesne, wykonane przy użyciu technologii CNC schody metalowe i dywanowe. Na rynku lokalnym od lat jesteśmy rozpoznawalni i kojarzeni z fachowym doradztwem, kompleksową obsługą klienta oraz dbałością o jakość wykończenia każdego detalu schodów.

jak powstają nasze schody

krok 1

Pomiar wstępny

krok 2

projekt i wizualizacja

krok 3

Akceptacja

krok 4

wycięcie na cnc

krok 5

Wstępne złożenie

krok 6

Malowanie

krok 7

transport

krok 8

Montaż u klienta