Schody Gięte

Schody gięte są często wybieranym rozwiązaniem, ze względu na bardzo atrakcyjny wygląd jak i dużą funkcjonalność zastosowania.
Dzięki nieograniczonym możliwościom projektowym, jesteśmy w stanie zastosować ten rodzaj konstrukcji w pomieszczeniach o małym metrażu.
Schody gięte wykonywane są w całości na terenie naszego zakładu i w podzespołach transportowane do klienta, na miejsce montażu.
Materiał do wykonania schodów giętych, to najwyższej jakości drewno krajowe jak i egzotyczne. Schody tego typu często uzupełniane są metaloplastyką lub rzeźbą.

Schody gięte

 

Nowoczesne techniki stolarskie umożliwiają wytwarzanie niezwykle finezyjnych schodów z różnego rodzaju drewna zarówno krajowego jak i egzotycznego. Jednym z wyjątkowych typów stopni w domu są schody gięte, które w naszej firmie tworzone są na zamówienie. Schody drewniane to niewątpliwie jeden z trendów w zakresie aranżacji wnętrza, gdzie pierwsze skrzypce grają gięte kategorie schodów. Z uwagi na to, że są niezwykle uniwersalne, można formować w nich różnorodne fasony, dodając każdemu wnętrzu oryginalnych kształtów. Schody gięte to przede wszystkim dbałość o najmniejsze detale wystroju wnętrz. Niemniej są one także niezwykle funkcjonalne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Jakie są największe zalety schodów giętych?

 

  • funkcjonalność -zajmują mało miejsca
  • uniwersalizm – pasują do każdego wnętrza
  • efektowny wygląd – pięknie zdobią pomieszczenia

Z kolei nowoczesne metody montażu i techniki pozwalają na łączenie drewnianych stopni schodów z innymi materiałami takimi jak szklane balustrady. Oznacza to, że kształt takich schodów ograniczony jest wyłącznie do wyobraźni klientów, a także przestrzeni, w której mają być zainstalowane. Nasze usługi wykonywane są przez naszych pracowników z dbałością o najmniejsze szczegóły, a efekt końcowy zawsze charakteryzuje się oryginalnością i stylem, który jest zgodny z Państwa oczekiwaniami.

 

Schody gięte drewniane – ręcznie profilowane poręcze

Popularność stosowania schodów giętych, na których także balustrada doskonale dostosowana jest do kształtu schodów to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Schody drewniane gięte to konstrukcja, która nie wymaga wiele przestrzeni, a w efekcie efektownie wykonane schody nie zajmują dużo miejsca, ale przykuwają wzrok i idealnie zdobią pomieszczenie. Tego rodzaju schodów nie da się w żaden sposób porównać do tradycyjnych schodów. Poza tym drewno, które wykorzystane jest do budowy schodów giętych, to często materiał najwyższej jakości. Wyszukiwanie najciekawszych możliwości montażu schodów w mieszkaniu powinno zacząć się od schodów giętych. Możliwość ręcznie profilowanych poręczy to tylko jeden z atutów w kategorii tych schodów.

Szeroka oferta schodów giętych – Sprawdź klasyczne schody drewniane gięte

Schody gięte mogą przybierać różne formy w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Mogą mieć formę ażurową, jak i pełną wraz z podstopniami. Niemniej obecnie dzięki wręcz nieograniczonym możliwością technicznym każde schody można zamienić w schody gięte. W naszej firmie znajdą Państwo schody gięte z najwyższej jakości drewna, które będą dostosowane do indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Oczywiście na rynku ogłoszenia z montażem i wykonaniem schodów giętych są niezwykle popularne. Jednak decydując się na schody gięte, warto skorzystać z oferty naszej firmy, która posiada nie tylko bardzo bogatą ofertę schodów giętych, ale także niezbędne doświadczenie w ich montażu. Wszystkie schody gięte wykonywane są z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu charakteryzują się nie tylko efektownym wyglądem, ale również trwałością podczas codziennego użytkowania. Przeglądając różne oferty, warto zwrócić także uwagę na schody gięte, które wykonywane są z różnych rodzajów materiałów. Nasza firma stworzy dla Państwa schody gięte zarówno z liściastych gatunków drewna w każdy odcieniu, jak i tych mniej dostępnych, a więc egzotycznych rodzajów drzew.

Nowoczesne schody gięte w domu

Schody gięte to zdecydowanie jeden z trendów, które jeszcze długo cieszyć się będą popularnością wśród klientów. Z uwagi na ich uniwersalne zastosowanie, oryginalną estetykę, którą każdy może kształtować według własnych potrzeb, a także dużą funkcjonalność ten rodzaj schodów świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Szukając idealnych schodów, znajdziesz je, kierując swój wzrok w stronę nowoczesnych rozwiązań, którymi bez wątpienia są schody gięte. Zobacz ofertę naszej firmy schodów giętych i idealnie dopasowanych balustrad giętych i ciesz się funkcjonalnym i unikalnym