Schody na beton

Schody betonowe należą do najbardziej stabilnych i solidnych konstrukcji. Betonowa podstawa daje możliwości zastosowania różnych wariantów wykończenia. Najczęściej jako materiał wykończeniowy stosowane jest drewno, niemniej ciekawą alternatywę głównie w nowoczesnych wnętrzach stanowi szkło i metal. Drewno stosuje się w pełnej zabudowie konstrukcji betonowej, bądź wykorzystując je na obłożenie jedynie części, po której się chodzi czyli stopnice. Wybór rodzaju wykończenia schodów betonowych jest bardzo szeroki i uzależniony od charakteru wnętrza oraz upodobań inwestora.

Schody na beton

 

Schody na beton to niezwykle często wykorzystywana konstrukcja schodów, która charakteryzuje się wysoką trwałością, a także wygodą użytkowania. Tego typu schody powstają dzięki obłożeniu schodów betonowych materiałem, który zostanie wybrany przez klienta. Wyszukiwanie ciekawych rozwiązań w zakresie montażu schodów w mieszkaniu to ważny element, który wpływa na dekoracje wnętrza. Niemniej jedną z największych trudności w tego rodzaju konstrukcjach jest ich dokładny pomiar. Jednakże w ramach naszej oferty dla klientów posiadamy wysokiej klasy narzędzia laserowe oraz skanery 3D, dzięki którym dokonujemy precyzyjnych pomiarów. Schody betonowe dedykowane są przede wszystkim osobom, które cenią sobie trwałość konstrukcji, a także bezpieczeństwo w ramach codziennego użytkowania. Natomiast ze względu na niezwykle szeroki wachlarz doboru materiałów wykonania i typów balustrad z pewnością nasze projekty sprawdzą się w każdym domu. W zależności od Państwa preferencji przy wyborze odpowiednich schodów do domu warto zwrócić uwagę na największe zalety schodów betonowych takie jak:

  • Wytrzymałość i trwałość konstrukcji
  • Bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania
  • Szeroki wybór materiałów, z jakich wykonane są schody
  • Tradycyjny wygląd, który sprawdzi się w większości wnętrz

 

Wykonanie ciekawego projektu w kategorii schody na beton to zdecydowanie rozwiązanie, które posłuży na długie lata. Materiał, a przede wszystkim jego grubość przy montażu tego rodzaju schodów sprawi, że każdy sprawdzą się w każdym wnętrzu.

 

Schody drewniane nowoczesne na beton

Schody betonowe to rodzaj konstrukcji, na którą decydują się przede wszystkim osoby ceniące sobie wygodę, bezpieczeństwo, a także trwałość. Dlatego też jednym z bardzo ciekawych sposobów na stworzenie klasycznych, a zarazem nowoczesnych schodów na beton jest zastosowanie stopni oraz podstopni, które posiadają tą samą grubość, czyli tzw. schodów dywanowych na beton. Jako firma wykonujemy schody drewniane na beton zarówno w formie prostej, jak i z zabiegiem. Niemniej możliwość wykończenia wnętrza takimi schodami musi być odpowiednio wcześnie zaplanowana, aby nie było konieczności naruszania ściany i innych elementów konstrukcji w aspekcie potencjalnej przebudowy. Jeżeli Państwo decydują się na taki rodzaj schodów, nasza firma potrzebować będzie informacji na temat wyboru grubości podłogi głównie na górnym stopie, aby najniższy stopień schodów był umieszczony na takim samym poziomie, na którym jest podłoga. Są to niezwykle istotne szczegóły, które mogą zdecydować o efekcie końcowym całej instalacji. Dlatego tak ważne jest dokonanie właściwych pomiarów, dzięki którym usługa wykonana zostanie na najwyższym poziomie.

 

Schody dębowe na beton – proste stopnie zabiegowe

Montaż schodów na beton z prostymi stopniami zabiegowymi to konstrukcja, która nie tylko będzie bardzo estetyczna, ale także niezwykle trwała. Schody na beton, które wykonuje nasza firma z wytrzymałego i świetnie prezentującego się materiału, jakim jest dąb, pozwalają na bardzo długie używanie, nie uwypuklając takich mankamentów jak niska odporność na ścieranie, czy szybkie powstawanie rys. Dzięki temu, że montujemy schody betonowe, za pomocą specjalnych systemów montażowych są one przystosowane do codziennej eksploatacji, nawet czworonogich domowników. Istnieje także opcja wykończenia białymi podstopniami oraz montaż balustrad ze szkła hartowanego. Decydując się na ofertę naszej firmy, zyskują Państwo:

 

  • Ekspresowy termin realizacji zamówienia
  • Bezpłatny pomiar, projekt i montaż
  • Serwis gwarancyjny na schody

 

W ramach kompleksowej usługi schodów dębowych na beton wykonujemy także listwy wykończeniowe, które mogą być w dowolnym wybranym przez Państwa kolorze. To, co nas wyróżnia to dostęp do nowoczesnych technik i narzędzi, co powoduje oddawanie w ręce klientów skończonych projektów najwyższej jakości.

 

Schody betonowe – dębowe schody na zamówienie

Schody na beton to najbardziej powszechne rozwiązanie, które wybierane jest przez większość domowników. Tego rodzaju schody nie tylko są niezwykle wytrzymałe, ale również zbudowane w klasycznym tonie pasują do większości wnętrz. Zbudowane z dobrych materiałów schody na beton są w stanie wytrzymać przez kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat jednocześnie utrzymując swój doskonały wygląd. Nasza firma specjalizuje się w wykonaniu schodów betonowych, które najczęściej wykańczamy drewnem dębowym. Na każdą wykonaną przez nas konstrukcję mają Państwo darmowy pakiet serwisu. Wykonując zlecenia dla Państwa, zawsze dbamy o najwyższą jakość wykończenia, aby schody charakteryzowały się trwałością i elegancją.