Schody na konstrukcji

Schody na konstrukcji jak sama nazwa wskazuje, osadzone są na elemencie bądź elementach konstrukcyjnych wykonanych np. z drewna lub z metalu.Często ich forma stanowi ażurową kompozycje, pozwalającą wprowadzić lekkość do pomieszczenia oraz dodatkowe doświetlenie klatki schodowej. Zastosowanie takich rozwiązań głównie sprawdza się w nowocześniejszych założeniach designerskich, a stosując takie materiały jak stal malowana proszkowo, szkło czy kamień możemy pozwolić sobie na bardzo odważne zestawienia.

Schody na konstrukcji

Schody na konstrukcji stalowej to rozwiązanie, które cieszy się bardzo dużą popularnością. Obecnie nie są one już domeną obiektów publicznych, czy też lokali przemysłowych. Konstrukcja metalowa schodów w zestawieniu z innymi materiałami to zdecydowanie efektowniejsza opcja, która jest coraz bardziej modnym elementem wnętrz mieszkalnych. Zastosowanie tego rodzaju schodów przede wszystkim polega na połączeniu metalowej struktury nośnej z drewnianymi stopniami. Wszystkie elementy ze stali również stopnie, biegną po jednej, jak i drugiej stronie schodów. W ten sposób schody metalowe doskonale komponują się we wnętrzach, dodając im ekskluzywnego charakteru. Możliwy jest także montaż balustrad, zarówno z drewna jak i innych materiałów. Nasza firma na zamówienie realizuje projekty schodów na konstrukcji stalowej, które wyróżniają się stopniami wykonanymi z wysokiej jakości rodzajów drewna. Z kolei w ofercie posiadamy także balustrady, które wykonujemy zgodnie z zaleceniami klientów, tak aby wnętrza zyskały niepowtarzalnego wydźwięku. Istnieje możliwość montażu w dwóch odsłonach tj. schody dwubiegowe i jednobiegowe. Prezentowane przez naszą firmę schody metalowe to przede wszystkim obszerny wybór pod względem innowacyjnego projektowania mieszkania. Ponadto ten typ schodów doskonale prezentował się będzie w dowolnym stylu pomieszczeń. Dlatego też niezależnie od preferencji domowników sprawdzą się one w każdym wnętrzu.

Schody na konstrukcji metalowej – Sprawdź naszą ofertę produktów o konstrukcji metalowej schody na wymiar

Schody stalowe idealnie harmonizują się z innymi materiałami. Tym samym nie jest ciężko połączyć je z innymi elementami dekoracyjnymi, co jest dla każdego klienta doskonałą wiadomością, ponieważ stworzą one nowoczesny wymiar wnętrza. Nasze usługi, a także produkty, jakimi są schody na konstrukcji stalowej to jeden z flagowych elementów naszej oferty. Obecnie modnym elementem wnętrz mieszkalnych są właśnie schody stalowe wewnętrzne, które dodają każdemu wnętrzu drapieżności. Taki modernistyczny styl idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach loftowych. W naszej ofercie znajdą Państwo mnóstwo gotowych projektów schodów na konstrukcji metalowej, które wprowadzą wiele świeżości do waszego wnętrza. Wykonujemy również bardziej skomplikowane projekty schodów na wymiar, oferując darmowe pomiary i wykonanie projektu.

Schody na konstrukcji metalowej cena

Obecnie tak samo jak schody dywanowe, tak i również schody na konstrukcji metalowej są niezwykle popularne wśród klientów. Niemniej ciężko przedstawić konkretny cenników schodów stalowych, co głównie wynika z faktu, że ciężko określić cenę nie znając opcji, na jaką Państwo się zdecydują. Warto również pamiętać o tym, że konstrukcje stalowe schodów charakteryzują się trudniejszym procesem produkcji, co także wpływa na końcowy koszt. Nasza firma przy końcowej wycenie pod uwagę bierze przede wszystkim wysokość, szerokość, dostęp oraz konkretny typ schodów, jakie zostaną wykonane w mieszkaniu.

Schody na konstrukcji.

Schody drewniane na konstrukcji metalowej

Schody na konstrukcji metalowej to rozwiązanie trwałe, a zarazem bardzo eleganckie, które doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Niemniej warto zaznaczyć, że schody metalowe mogą być wykończone różnego rodzaju drewnem, co często podniesie ich walor estetyczny. Można je także wzbogacić o drewniane poręcze, a balustrada stalowa idealnie wzbogaci całość projektu. Nasza oferta schodów na konstrukcji metalowej obejmuje dobranie właściwego rozmiaru i stylu wykończenia. Oczywiście każdy projekt wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami klientów. Jednak zawsze rekomendujemy modne rozwiązania, które będą idealnie dostosowane do przestrzeni mieszkania. Tym samym w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wiele fantastycznych koncepcji schodów na konstrukcji metalowej, które wykończone są wieloma rodzajami drewna.

Schody samonośne – Schody na konstrukcji stalowej

Schody samonośne na konstrukcji stalowej to zdecydowanie jedno z nowocześniejszych rozwiązań dla wnętrza domu. Nasza firma projektuje schody samonośne, które wyróżniają się ponadczasowym stylem, a zarazem ich budowa na każdym etapie charakteryzuje się dbałością o najmniejsze szczegóły i detale. Dzięki nam schody w domowym wnętrzu przestaną być wyłącznie marzeniem. Do zbudowania schodów samonośnych wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane drewno, a także estetyczną stal, co sprawia, że efekt końcowy naszych projektów jest zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Schody rodzaje konstrukcji:

Odpowiednia klasyfikacja schodów metalowych przede wszystkim dotyczy typu ich konstrukcji. Obecnie do najbardziej popularnych form kształtowania schodów na konstrukcji metalowej wyróżnia się:

  • schody półkowe
  • schody zabiegowe ? to są inaczej schody wachlarzowe
  • schody stalowe ażurowe kręcone

Wszystkie układy schodów kręconych wykorzystywane są głównie w pomieszczeniach mieszkalnych, przede wszystkim dlatego, że zajmują one niewiele miejsca. Dają dużo funkcjonalności, a zarazem gwarantują doskonały efekt dekoracyjny wnętrza. Niemniej należy pamiętać, że w przypadku schodów kręconych trzeba liczyć się z wyższymi kosztami wykonania balustrad, które muszą być idealnie dopasowane do konstrukcji schodów. Z kolei schody stalowe zabiegowe to rozwiązanie, które jest komfortowe w codziennym użytkowaniu, co jest szczególnie ważne w momencie, kiedy ze schodów korzystają osoby starsze i dzieci. Jeszcze inne jak schody półkowe fantastycznie sprawdzą się w? ? większych pomieszczeniach, dodając swoją konstrukcją niepowtarzalnego uroku.